دیروز بالاخره بعد چندماه حقوق گرفتم البته هنوز کلی معوقه دارم ولی خب یک مو از خرس کندن غنیمت است

دو هفته تموم سخت کار کردم از 8 صبح تا 4و نیم یه یک بند کار و کار و کار ولی اینکه اخرش بهم حقوق دادن خیلی چسبید

امروز نمی خوام موضوع خاصی رو دنبال کنم فقط میخوام همینطوری یهویی برای خودم بنویسم از هرچی که دوس داشتم اخه این دوسال گذشته رو اینقدر غرق زندگی مشترک بودم که به ندرت برای خودم زمان داشتم (به جز وقتایی که کتاب خوندم ) برای همین اینجا رو ساختم که از هرچی دلم میخواد بنویسم مثلا در مورد حال و احوالم

طبیعتا حال من باید خوب باشه !

من با عشق ازدواج کردم با وجود مخالفت هایی که بود تونستم همه رو راضی کنم و حالا همسرم و فوق العاده زیاد دوست دارم  نه که همه چی خوب باشه و اصلا بحث یا اختلاف نظری نباشه برعکس ما به نامتمدنانه ترین روش ها باهم بحث هم داشتیم ولی در نهایت این عشقه که پیروز میدان اختلافاته البته کل کل ها هنوزم به قوت خودش باقیه

وضع مالیمون خداروشکر خوبه اونجوری نه ک جز مرفهین بی درد باشیم ولی خب دستمون به دهنمون میرسه و نیازمند کسی جز خدا نیستیم هردومون کار و تلاش میکنیم کنار هم که فوق العاده لذت بخشه

توی این وضع نا بسامان جامعه که بزور یه کار بدرد بخور پیدا میشه کار هم داریم حالا درسته که من حقوق نمیگیریم ولی خب همون سالی یبارش هم یه کمک بزرگه

خانواده خیلی خوبی دارم که همیشه تو همه ی شرایط  در کنارم بودن یه پدر و مادر و البته خواهر و برادر مهربون

خانواده همسرم رو فوق العاده دوس دارم چون واقعا مهربونن هستند ی رابطه فوق العاده با کمک هم ایجاد کردیم

یه عشق کوچولو دارم که خدا میدونه چقد عاشقشم خودش به تنهایی کلی انگیزه است

همه اینا رو گفتم که آخرش بگم من این همه خوبی رو میبینم

اما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حال من خوب نیست

و این تقصیر هیچکس نیست ، جز خودم

من خوب نیستم میدونم چرا ولی نمیتونم کاری کنم که خوب بشم  . اینکه ادم بدونه خوب نیست و چرا خوب نیست و صد البته بدونه باید چیکار کنه و نکنه ، واقعا در نوع خودش فاجعه است

من دچار کرختی شدم ، چیزایی که ی زمانی برام مهم بود و میخواستم درستش کنم الان دیگه حتی از فکرشون هم فرار میکنم

من هیچوقت نشد که منی که میخواستم بشم چون تلاش نکردم

حالا تو اوج خوبی میبینم که هیچی سر جاش نیست و من ، من نیستم

حال من خوب نیست!!!کاش میشد اینو داد بزنم و به همه بگم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود سوالات استخدامی - سوال استخدامی مختلط باربری سخاوتمندان پيش بيني فوتبال جیزشاپ | خرید اینترنتی کتاب من آدم بدی هستم passenger lift - xiweielevator.com ردیاب شخصی و خودرو آراسیستم خورشید